9 yaşındaki kıza iğ.renç ta.ciz! ‘Kız çı.pla.ktı’ deyip o anları anlattı: Kemerini düzeltiyordu, daha sonra dışarı çık.arta.rak vu.rduk

SON HABER

9 yaşındaki kıza iğ.renç ta.ciz! ‘Kız çı.pla.ktı’ deyip o anları anlattı: Kemerini düzeltiyordu, daha sonra dışarı çık.arta.rak vu.rduk

Diyarbakır’da 9 yaşındaki kız çocuğuna iğ.re.nç ta.ciz. H.B. ve arkadaşları metruk binanın önünden geçerken içerden duydukları ses üzerine cep telefonlarının ışıklarını açarak içeriye girdi. Hayatının şokunu yaşayan H.B. 25 yaşındaki sapığın 9 yaşındaki bir kız ço.cuğu.na te.cav.üz girişimini fark etti. Kızın çı.pla.k olduğunu, sapığın ise kemerini düzelttiğini gören H.B. o anlarda yaşanan ko.k.nç dakikaları saniye saniye anlattı.

9 yaşındaki kıza iğrenç taciz! 'Kız çıplaktı' deyip o anları anlattı: Kemerini düzeltiyordu, daha sonra dışarı çıkartarak vurduk
Diyarbakır’da 9 yaşında bir kız çocuğunu ta.ciz ettiği öne sürülen şüpheli, sokak ortasında mahalleli tarafından da.rp edildi. Şahsı suçüstü yakalayan genç, k.an donduran anları anlattı.

a

İÇERİ GİRİNCE HAYATLARININ ŞOKUNU YAŞADILAR
Olay, dün akşam saatlerinde Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesi 5 Nisan Mahallesi 792. Sokak’ta bulunan metruk bir evde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, saat 19.30 civarı metruk bir evin önünden geçen H.B. ve arkadaşları içeride bir kişinin olduğunu gördü. Cep telefonlarının ışıklarını ya.ka.rak içeriye giren gençler, 25 yaşlarındaki bir şahsın 9 yaşındaki kız çocuğuna ta.iz ve te.cav.üz girişimini görünce şok oldu. Gençler, kızın güvenliğini sağlarken, çevredekiler tarafından da durumun öğrenilmesi üzerine ta.ciz.ci sokak ortasında darp edildi.

b

“KIZ Ç.IPL.AK ŞEKİLDEYDİ”
Ta.cizc.iyi suçüstü y.akala.yan H.B., olay anını saniye saniye anlattı. H.B., kız çocuğunun çı.pla.k halde olduğunu, ta.cizcin.in de giyinmeye başladığını ileri sürerek şahsın ceza alması için yetkililere çağrıda bulundu. H.B., “Saat 19.30 civarıydı, yoldan geçerken burada birinin olduğunu fark ettik. İçeri girerek ışığımı yaktım, arkadaşlarla baktığımızda şüpheli oturuyordu, kız ç.pl.ak şekildeydi, şoka girdik. Biz, içeri girdiğimizde kemerini düzeltiyordu, daha sonra dışarı çıkartarak vu.rd.uk. İstiyoruz ki ce.zasın.ı alsın. Kız 9 yaşındaydı, adam 25 yaşlarındaydı” dedi.

c

“GÖZÜMÜZLE ŞA.HİT OLDUK”
“Yetkililerden rica ediyoruz, bu metruk evin yıkılmasını istiyoruz” diyen H.B., “Kadınlarımız var. Biz, gözümüzle şa.hit olduk, yetkililerin gerekeni yapmasını rica ediyoruz. Mahalle sakinleri polisi aradı şahsın cezasını çekmesi için. Polis alıp karakola gitti. Ben de giderek ifademi verdim. Gözümüzle şahit olduk” ifadelerine yer verdi.

d

Olayla ilgili inceleme devam ederken, şüpheli mahalleli tarafından polis ekiplerine teslim edildi. (İHA)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top